google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 21.10.2019
  1 USD
  3.8307
  -0.0196
  1 EUR
  4.2775
  -0.0069
  1 CHF
  3.8899
  -0.007
  1 GBP
  4.9709
  0.0038
  1 RUB
  0.0601
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
  Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

  Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce


  Mitsubishi Electric to producent systemów klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji, a także pomp ciepła. W swojej ofercie posiada produkty dedykowane różnym obszarom zastosowań. Urządzenia spełniają najbardziej wymagające normy.

  Oferta firmy Mitsubishi Electric Europe B.V. - produkty firmy

  Klimatyzacja

  Seria M

  Klimatyzatory Serii M umożliwiają energooszczędne chłodzenie lub ogrzewa¬nie małych i średnich pomieszczeń. Urządzenia te są na tyle nowoczesne, że mogą być montowane jako rozwiązania typu Single lub Multi Split w mieszkaniach, małych biurach, ga¬binetach, czy punktach usługowych.

  Mr. Slim

  Klimatyzatory z serii Mr. Slim idealnie nadają się do pomiesz¬czeń średniej wielkości i mogą być montowane w układach Single lub równoległych Multi Split. Do serii Mr. Slim należą szczególnie energooszczędne i wydajne klimatyzatory, które można bez problemu zintegrować z wymagającym otoczeniem.

  City Multi VRF

  Seria City Multi przeznaczona jest do dużych i wymagających budynków, w których konieczne są indywidualne rozwiązania techniki klimatyzacyjnej. Różnorodność modeli urządzeń we¬wnętrznych oraz duży zakres mocy jednostek zewnętrznych gwarantują maksymalną elastyczność podczas planowania i wymiarowania.

  Wentylacja

  Lossnay

  Na każde zapotrzebowanie istnieje odpowiedni system wen¬tylacji. Zależnie od takich czynników, jak wielkość budynków, pomieszczeń czy ilość osób w nich przebywających, można wyznaczyć i dobrać stosownie do potrzeb: wymaganą ilość świeżego powietrza oraz natężenie strumienia powietrza na osobę. Systemy wentylacji Lossnay przeznaczone są do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz obiektów użytkowych i biur. Mogą pracować samodzielnie lub w połączeniu z klimatyzatorami Mr. Slim lub City Multi VRF.

  Pompy ciepła

  ECODAN – pompy ciepła powietrze-woda

  Zapotrzebowanie na darmową energię środowiskową jako wygodne źródło ciepła jest obecnie większe niż kiedykolwiek. Aby jej wykorzystywanie było jak najprostsze, skonstruowaliśmy pompę ciepła powietrze-woda Ecodan. Jest to nowatorski system grzewczy, którym można ogrzewać szybko, łatwo i niezawodnie.

  Sprężarki

  Mitsubishi Electric od lat produkuje cieszące się popularnością sprężarki scroll i tłokowe. Te uniwersalne sprężarki są ciągle przystosowywane do różnych europejskich wymagań rynko¬wych.

  Jet Towel – suszarki do rąk

  Suszenie rąk nigdy nie było prostsze. Dzięki zastosowaniu su¬szarek Jet Towel woda jest zdmuchiwana z dłoni z maksymalną prędkością, a do tego pracują one zdecydowanie ciszej niż inne urządzenia tego typu.

  Osuszacze powietrza

  Pokojowy osuszacz powietrza Mitsubishi Electric znakomicie nadaje się do tego, aby przyspieszyć suszenie prania rozwie¬szonego w domu lub mieszkaniu. Można go także z powodze¬niem używać w pomieszczeniach, gdzie poziom wilgotności jest zbyt wysoki.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.