google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 21.10.2019
  1 USD
  3.8307
  -0.0196
  1 EUR
  4.2775
  -0.0069
  1 CHF
  3.8899
  -0.007
  1 GBP
  4.9709
  0.0038
  1 RUB
  0.0601
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
  Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

  Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce


  Mitsubishi Electric to producent systemów klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji, a także pomp ciepła. W swojej ofercie posiada produkty dedykowane różnym obszarom zastosowań. Urządzenia spełniają najbardziej wymagające normy.

  O firmie Mitsubishi Electric- produkty firmy

  O Mitsubishi Electric

  Od ponad 90 lat, działając na całym świecie, Mitsubishi Electric Corporation dostarcza Klientom biznesowym, jak również Klientom ostatecznym najwyższej jakości produkty z zakresu techniki lotniczej i kosmicznej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, elektroniki rozrywkowej, automatyki przemysłowej oraz techniki budowlanej, tj. technika klimatyzacyjna i ogrzewnictwo. Posiadająca ponad 124.000 pracowników, firma, osiągnęła z końcem roku fiskalnego 31.03.2014 skonsolidowaną sprzedaż na poziomie 39,3 miliardów dolarów*. Biura sprzedaży, centra badawcze i rozwojowe oraz zakłady produkcyjne firmy znajdują się w ponad 30 krajach świata. Od 1978 roku Mitsubishi Electric w Niemczech jest Oddziałem Mitsubishi Electric Europe. Mitsubishi Electric Europe jest spółką - córką Mitsubishi Electric Corporation w Tokio. Mitsubishi Electric Living Environment Systems Oddział w Polsce rozpoczął bezpośrednią działalność w Polsce 1 stycznia 2015 roku.

  O Mitsubishi Electric LES

  Mitsubishi Electric (LES – Living Environment Systems) zapewnia komfortowy klimat wszędzie tam, gdzie mieszkają i pracują ludzie. Nasza firma jest czołowym producentem i dostawcą sprzętu HVAC – systemów klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji, a także pomp ciepła. W swojej ofercie posiadamy produkty dedykowane różnym obszarom zastosowań: od mieszkań, przez pomieszczenia średniej wielkości, po duże budynki i powierzchnie komercyjne. Urządzenia spełniają najbardziej wymagające normy, są wysoce efektywne energetycznie, posiadają certyfikaty i wyróżnienia wielu znaczących światowych organizacji.

  Jako globalny producent urządzeń komercyjnych i życia co¬dziennego jesteśmy świadomi, że obok dostarczania najwyż¬szej jakości usług jednym z naszych zadań jest ochrona klima¬tu. Dlatego też Mitsubishi Electric chce w znacznym stopniu przyczynić się do obniżenia emisji dwutlenku węgla poprzez realizację naszej „Inicjatywy dla środowiska 2021”. Zakłada ona, że do roku 2021 ilość CO2 wytwarzanego przez Mitsu¬bishi Electric w procesach produkcyjnych, jak i podczas pra¬cy naszych urządzeń zostanie zredukowana o 30 %. Nie jest to oczywiście jedyny wysiłek podejmowany przez inżynierów z Mitsubishi Electric – w przyszłości chcemy poświęcić się również opracowywaniu wielu innych nowatorskich technologii tworzonych z myślą o człowieku i środowisku.

  O naszym zaangażowaniu świadczą przede wszystkim dostar¬czane produkty. Jednak, wiemy, że o sukcesie nie decydujemy sami.  Dlatego Partnerzy i Klienci Mitsubishi Electric mogą korzystać z obszernej oferty usług, która jest stale rozbudowy¬wana. Obejmuje ona m.in.: instrukcje do projektowania i serwisowania, oprogramowanie pomocne przy wymiarowaniu, szkolenia ukierunkowane na praktykę, pomoc techniczną na miejscu, wsparcie reklamowe.

  W ten sposób Mitsubishi Electric zapewnia udaną współpracę i „dobry klimat biznesowy”.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.